Комісія Київради схвалила перейменування проспекту Комарова на честь Любомира Гузара

Комісія Київради схвалила перейменування проспекту Комарова на честь Любомира Гузара Любомир Гузар. Фото: Андрій Поліковський / iPress.ua

Проспект Космонавта Комарова у Солом’янському районі Києві збираються перейменувати на честь архієпископа УГКЦ Любомира Гузара, передає LB.ua. Об этом сообщает novostink.in.ua со ссылкой на СМИ.

Громадське обговорення перейменування проспекту проходило з 15 травня по 15 липня 2018 року на офіційному сайті КМДА. У голосуванні взяли участь 1091 особа. З них 85% підтримали ідею, а проти висловилися лише 163 особи.

2 жовтня 2019 року ідею підтримала комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

"Блаженніший Любомир Гузар залишається моральним авторитетом для цілого покоління українців. Завдяки йому греко-католицька церква стала не просто однією з найпопулярніших в Україні, а й включена тепер у світовій християнський контекст, — пояснив логіку перейменування секретар Київради Володимир Прокопів.

Нагадаємо, що перейменовані цього року у рамках декомунізації вулиці Бандери та Шухевичу у місті Мукачево знову змінили свою назву.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/komisiya_kyivrady_shvalyla_pereymenuvannya_prospektu_komarova_na_chest_lyubomyra_guzara_301274.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя