За тиждень до виборів усіх працівників поліції відкличуть з відпусток


Згідно із наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, за тиждень до дострокових парламентських виборів усі підрозділи МВС переведуть в посилений режим ведення служби. Також усіх, без винятку, працівників поліції, з 15 липня відкличуть із відпусток.

Про це під час брифінгу керівництва Головного управління Національної поліції в області щодо забезпечення законності та публічної безпеки під час проведення позачергових парламентських виборів сьогодні, 9 липня, повідомив заступник начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак.
Він зазначив, що після нетривалої паузи після виборів Президента України весь колектив ГУНП у Волинській області з набранням чинності указу Президента «Про дострокові парламентські вибори» включився в роботу із забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення виборів:

«Нетривалою була пауза між виборами, але для поліції це лише на руку, адже ще не втрачені навички із забезпечення порядку і законності під час президентських виборів. Сподіваюсь, що так само ж вдасться забезпечити дотримання законності і під час парламентських виборів. Сили та засобів у нас для цього вистачає», — переконує лучан правоохоронець.

З його слів, з 15 липня цього року, згідно зі вказівкою Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, всі підрозділи МВС будуть переведені в посилений варіант несення служби, а усіх працівників поліції відкличуть з відпусток для забезпечення правопорядку безпосередньо під час виборів.

«Виборча кампанія розпочалась, почалася її активна передвиборча фаза – відбувається агітація, масові заходи за участю чи на підтримку тих чи інших кандидатів чи політичних сил. І нам все вдається. Я хочу подякувати представникам усіх політичних сил та кандидатам-мажоритарникам за розуміння. Ми підтримуємо тісну співпрацю зі штабами партій, що беруть участь в цих перегонах. Ми підтримуємо і взаємодію з окремими мажоритарниками. Дякуючи Богу, на Волині ситуація досить стабільна, є незначні порушення, але в цілому ситуація контрольована і резонансних порушень закону немає», — резюмував Сергій Козак.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що у ГУНП у Волинській області назвали політичні партії, що найбільше порушують передвиборчий процес.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/za-tyzhden-do-vyboriv-usikh-pratsivnykiv-politsiyi-vidklychut-z-vidpustok/” Об этом сообщает a3f.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя